پرورش عقربکارآفرینی

پرورش عقرب و کسب درآمد میلیاردی

پرورش عقرب از چندین سال گذشته در ایران کارخود را آغاز کرده بود ولی به دلیل فاش نشدن راز درآمد میلیونی در این کسب و کار، فقط تعداد معدودی از این سرمایه عظیم سودآوری می کردند، اما اکنون با گسترش و فراگیر شدن این راز، کمتر کسی وجود دارد که از درآمد میلیونی پرورش عقرب خبر نداشته باشد.

اما باخبر شدن یا فراگیر شدن این کسب و کار دلیلی بر اشباه شدن آن نیست، زیرا اگر به طور کلی اشباه هم شده باشد باز هم میتوان همان سود همیشگی را بدست آورد زیرا فروش آن با صادرات در کشورهای خریدار سم عقرب امکان پذیر و درآمدی چندین برابر به نسبت فروش در ایران دارد.

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که برای پرورش عقرب باید از کجا شروع کنم؟
اگر جواب شما مثبت است، بهتر است بگویم به هدف ما مکمل هدف شماست. ما اینجاییم تا از صفر تا صد پرورش عقرب را به شما آموزش دهیم، پس برای گرفتن جواب سوالات خود با ما همراه شوید.

سود پرورش عقرب

افرادی که نا آگاهانه و بدون دریافت آموزشهای اولیه اقدام به راه اندازی پرورش عقرب می کنند، بزرگترین اشتباه را انجام میدهند زیرا نه تنها سودی کسب نمی کنند بلکه سرمایه ملی را نیز از بین می برند و کاری غیر انسانی انجام میدهند.
سود پرورش عقرب به طور کلی از تولید سم خشک آن می باشد و میزان سود دهی آن بستگی به تولید زهر بیشتر است؛ یعنی هر تعداد عقرب بیشتری از نژادهای متفاوت داشته باشیم سود ما نیز افزایش پیدا می کند.
برای اینکه سود پرورش عقرب توجیه اقتصادی را در بر داشته باشد می توان برای شروع از ۵۰ هزار عدد شروع کرد تا ۱۰ گرم زهر بدست آورد.

پیشنهاد ما به شما: طرح توجیهی پرورش عقرب

برچسب ها

مسیر شروع

مسیرشروع: ارائه دهنده طرح های توجیهی و آموزش کسب و کار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن