متفرقهمشکلات پرورش عقرب

مشکلات پرورش عقرب در ایران

پرورش عقرب یکی از سودده ترین مشاغل ایران به حساب می اید زیرا هر گرم از سم آن را به قیمت میلیونی خریداری می کنند، پس اگر در پرورش عقرب مشکلات وجود نداشت، هرکسی می توانست حتی در خانه پرورش عقرب را راه اندازی کند و کسب درآمد کند.

مشکلات پرورش عقرب شاید برای بعضی از کسانی که سال اول پرورش خود را گذرانده اند دیگر مشکلات به حساب نیاید زیرا آنها بی گدار به اب نزده اند و می دانند که مشکلات در هر کسب و کاری وجود دارد و چاره ای ندارند تا با آنها کنار بیایند و یا آنها را حل کنند.

در این مقاله مشکلات پرورش عقرب را برای کسانی که در ابتدای راه هستند، توضیح مختصری می دهیم تا با خواندن آن بتوانند مشکلات عقرب را شناسایی و با آگاهی وارد کسب وکار پرورش عقرب شوند.

دریافت مجوز پرورش عقرب

برای دریافت مجوز پرورش عقرب در ایران سخت گیری هایی می شود که شاید با خود فکر کنید داستانی پشت پرده آن است، اما اینطور نیست، پرورش عقرب به دلیل خطرناکی بودن آن و صید و شکار بی رویه افراد غیر متخصص موجب شده است تا برای کسانی که بصورت غیر قانونی میخواهند آن را پرورش دهند، منع شود و گرفتن مجوز برای آن سخت باشد.

برای پرورش عقرب بایستی از حفاظت محیط زیست، اداره کشاورزی و شبکه بهداشت تاییدیه گرفت، بدین منظور آنها مزرعه پرورش عقرب شما را مورد بررسی قرار می دهند و اگر شما تمامی ضوابط ذکر شده در دستور العمل ساخت فارم عقرب را رعایت کرده بودید، سپس به شما مجوز خواهند داد.

نوپا بودن این کسب وکار

این کسب و کار به دلیل نوپا بودن شاید هنوز متخصص با تجربه ای که بتواند با اتکا بر تجربه چندین ساله خود بخواهد به دیگران در پرورش عقرب بصورت عملی و جامع آموزش دهد تا دیگران نیز از فوت و فنهای افزایش درآمد و تولید سم بیشتر آن آشنا شوند وجود ندارد.

پرورش عقرب در ۳ تا ۴ سال گذشته در ایران شروع شد اما از این فرصت تنها افراد معدودی استفاده می کردند، اما پس از تبلیغات زیاد آن توسط شبکه های اجتماعی باعث شد تا در سال ۹۶ افراد زیادی فارم های پرورش عقرب را راه اندازی کنند.

اما نمی توان گفت که نمی شود از تجربیات کسانی که سال اول پرورش عقرب را گذرانده اند کمک گرفت، زیرا آنها هم می توانند کمک بسیار بزرگی برای شما باشند و می توان با آموزش گرفتن از آنها اشتباهات انها را تکرار نکرد.
به همین دلیل به طور قطعی نمی توان گفت نوپا بودن این کسب و کار از مشکلات پرورش عقرب است.

بازار فروش سم عقرب

شما می توانید در داخل کشور زهر خود را به فروش برسانید زیرا خریداران زیادی دارد، اما همانطور که می دانید باید با قیمت کمتری به آنها بفروشید، برای اینکه پای واسطه ها در میان نباشد می توانید به کشورهای خریدار سم عقرب پیشنهاد خرید بدهید، مطمئنا از شما خرید خواهند کرد زیرا تعداد معدودی از کشورهای تولید کننده سم وجود دارد و زهر عقرب کم یاب ترین زهر جهان است.

یکی از مهمترین عوامل شروع بکار استفاده از یک بازار خرید و فروش خوب است اگر شما بتوانید بازار فروش سم عقرب را پیدا کنید پس ” فروش” نمی تواند یکی از مشکلات پرورش عقرب باشد.

شرکت سرم سازی رازی: خریدار سم عقرب در ایران

جمع بندی و نتیجه نهایی

درست است که پرورش عقرب سود میلیونی دارد و هرکسی را مجذوب خود می کند اما نبایستی از مشکلات آن چشم پوشی کرد زیرا اگر به فکر حل کردن مشکلات آن نباشید، ممکن است دچار ضررهای مالی و شکست در کسب و کارتان شوید.
پیشنهاد این است که اگر نتوانسیتد مشکلات را حل کنید حتما با مشاوران پرورش عقرب تماس بگیرید تا راهی برای حل مشکلات شما پیدا کنند.

شاید مشکلات پرورش عقرب بسیار بیشتر از موارد ذکر شده باشد، اما ما سعی کرده ایم تا فقط مشکلاتی که مهم تر از دیگر مشکلات پرورش عقرب بودند استفاده کنیم، با این حال: امیدوارم هرچند مشکلات پرورش عقرب به صورت گسترده بیان نشده است اما همین مطالب نیز برای شما مفید واقع شود و استفاده لازم را برده باشید.

برچسب ها

مسیر شروع

مسیرشروع: ارائه دهنده طرح های توجیهی و آموزش کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 8 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن