پرواربندی برهطرح توجیهی

طرح توجیهی پرواربندی بره ۵۰ تا ۲۰۰ راسی ویرایش جدید

طرح توجیهی پرواربندی بره

طرح توجیهی پرواربندی بره اصولا برای اشخاصی درست شده است تا بتوانند با مطالعه آن از صفر تا صد هر دوره را همراه با مشخصات نکته به نکته و با جزئیات مالی در بخش های مختلف با قیمت های روز در دسترس داشته باشند تا دچار سردرگمی در کسب وکار خود نشوند.

برای شروع کسب و کار پرواربندی بره نیاز به یک نقشه راه یا طرح توجیهی پرواربندی بره داریم تا بتوانیم تمامی هزینه های اولیه، درحین کار و انتهای هر دوره را مورد بررسی قرار دهیم. طرح توجیهی پرواربندی بره یکی از کامل ترین طرح های سال ۹۷ می باشد که توسط تیم آموزشی ما تهیه و تنظیم شده است امید است با این طرح توجیهی با اطلاعاتی کامل اقدام به شروع پرواربندی کنید و با پیش بینی ضررهای احتمالی آنها را به سود تبدیل کنید.

خلاصه طرح توجیهی پرواربندی بره

یکی از سوالات مهم هر شخص در رابطه با طرح توجیهی پرواربندی بره این است که آیا این طرح توجیهی می تواند برای من مناسب باشد؟
جواب: طرح توجیهی پرواربندی بره همانطور که گفته شد از صفر تا صد این کسب و کار را در بر می گیرد، در اینجا چند مورد مهم از موارد بررسی شده در این طرح توجیهی را نام میبریم:

  • محوطه سازی و ساختمان
  • مخارج شروع به کار
  • سرمایه در گردش
  • حقوق و دستمزد: کارگر، دکتر و…
  • هزینه تعمیرات و نگهداری
  • هزینه ثابت و در حین کار
  • پیش بینی سود
  • خلاصه سرمایه گذاری
  • جدول سود و درآمد سالانه

سود پرواربندی بره

پرواربندی بره سود قابل ملاحظه ای دارد و در بد ترین شرایط می توان سود ۱ تا ۱٫۵ برابر را بدست آورد، اگر در این کسب و کار بتوانید تجربه کافی بدست بیاورید می توانید با کمترین هزینه ها بیشترین سود را بدست بیاورید.

پرواربندی ۵۰ راسی یا ۱۰۰ راسی؟

شاید از خود بپرسید آیا پرواربندی بره ۵۰ راسی را شروع کنم یا ۲۰۰ راسی؟ جواب: اگر برای بار اول است که می خواهید پرواربندی بره را شروع کنید، حتی اگر سرمایه زیادی را هم در اختیار دارید، پیشنهاد می شود از ۵۰ راس شروع کنید زیرا در این روش با تمامی فوت و فن های پرواربندی آشنا می شوید و تجربه ای کسب می کنید که ریسک کمتری نسبت به ۲۰۰ راسی دارد و اگر در پرورش این موجود زنده اهمال کاری کردید ممکن است ضرر کرده و این کسب و کار سود ده را کنار بگذارید.
خلاصه مطلب: از کم شروع کنید و دوره های بعد تعداد را افزایش دهید.

مجوز شروع به فعالیت

اصولا و طبق مقررات موجود در نظام برای پرواربندی بره بایستی جمعیت هر راس از بره پرواری در هر دوره را بیش از ۲۰۰ راس در نظر گرفت تا بتوان مجوز تاسیس را گرفت، توجه داشته باشید که این مجوز برای زیر ۲۰۰ عدد کاربردی ندارد و می توانید بدون کسب مجوز اقدام به راه اندازی کنید.
اما اگر بصورت قانونی می خواهید پرواربندی ۲۰۰ راس به بالا، را ایجاد کنید بایستی طبق قوانین ” نظام” از از حد و مرزهای ساخت زمین پایین تر نروید و طبق بخشنامه های ساخت عمل کنید.

 

برچسب ها

مسیر شروع

مسیرشروع: ارائه دهنده طرح های توجیهی و آموزش کسب و کار

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن